Wczytuję dane...
Model: 5903268070899
Kod producenta: 5903268070899
Gwarancja: 6 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5903268070899
Producent: LoveStim

TYTAN WOMAN to niesamowity żel orgazmowy, rozpali każda kobietę, zapewniając niezapomniane uniesienie.

Ten żel to:

 • delikatność dla skóry w intymnych częściach ciała
 • mocne działanie przyśpieszające
 • wzmacniające nadejście orgazmu
 • szybkie działanie już w kilka minut od nałożenia
 • doskonała współpraca żelu z gadżetami erotycznymi i prezerwatywami
 • Doskonałe zabezpieczenia
 • Jakość nagrodzona laurem konsumenta
 • Żel zabezpieczony folią termokurczliwą. dzięki temu masz pewność, że nikt poza Tobą nie dotykał go nawet.

Celem żelu TYTAN WOMAN jest zapewnienie niesamowitych doznań erotycznych, a także zabezpieczenie wrażliwych części ciała przed otarciami a także pielęgnację stref intymnych. 

Żel został utworzony na bazie wody, dzięki temu doskonale współpracuje ze wszystkimi gadżetami erotycznymi. Możesz używać go z wibratorami, masażerami łechtaczki a nawet gadżetami analnymi. TYTAN WOMAN może być także używany prze seksie z prezerwatywą. 

Po za wartościami orgazmowymi oraz podnoszącymi libido, TYTAN WOMAN gel ma doskonałe właściwości nawilżające. Stosując ten żel nie potrzebujesz żadnych lubrykantów, żadnych innych żeli. TYTAN GEL zapewnia nieziemski orgazm i doskonałe nawilżenie.

TYTAN gel to nie tylko zwykły żel . To jest produkt nagrodzonej laurem konsumenta marki LoveStim. Co powinieneś o nim wiedzieć:

 1. LoveStim to bardzo popularna w naszym kraju marka, skupiająca się na rozwiązaniach, które przynoszą jak najwięcej korzyści podczas zabaw intymnych. Kochamy być z Wami, kochamy dawać rozkosz.
 2. Laur konsumenta przyznany marce LoveStim, to dowód spełniania wysokich norm i oczekiwań społecznych. To dzięki zadowolonym klientom, możemy cieszyć się tą nagrodą.
 3. ® - Oznacza że marka LoveStim przeszła całą procedurę rejestracji znaku towarowego. Ten znaczek to świadectwo stabilnej mocnej marki.
 4. Jak wszystkie żele od LoveStim posiada numerowany hologram, gwarantujący autentyczność żelu. Uważaj na zele bez hologramu.
 5. Znak Premium Quality - to chyba mówi samo za siebie
 6. Żel zabezpieczony jest folią termokurczliwą. Dzięki temu masz pewność, że nikt go nie próbował, nie ruszał, nie otwierał. Kupując ten żel wiesz że jesteś jego pierwszym i jedynym właścicielem, że nikt po opuszczeniu fabryki, nawet go nie dotykał.

TYTAN WOMAN to żel znanej z licznych kosmetyków erotycznych marki LoveStim. Marki nagrodzonej laurem konsumenta. Dzięki temu, kupując go masz pewność zakupu produktu wysokiej jakości. ORYGINALNEGO (zabezpieczonego specjalnych hologramem oraz folią termokurczliwą) produktu, którego nikt po opuszczeniu fabryki, nie dotykał.

Jak używać tego żelu:

Niewielką ilość żelu, za pomocą dozownika nanieść na miejsce intymne i rozsmarować na całej jego powierzchni. Żel zaczyna działać niemalże natychmiast

TYTAN żel można używać z prezerwatywami.

Pojemność żelu 150ml

Termin przydatności nie mniejszy niż 1,5 roku

 

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...