Wczytuję dane...
Model: 5903268071629
Kod producenta: 5903268071629
Waga produktu: 0.2 kg
Gwarancja: 6 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5903268071629
Producent: LoveStim

FERO ROMANTIC GOLD 100ml to ultra nowoczesny olejek do masażu erotycznego.

Wszystko dzięki zawartości prawdziwych feromonów SENSFEEL które zamieniają masaż w podróż do prawdziwej krainy rozkoszy, pobudzają zmysły, stymulują doznania i stwarzają klimat miłości doskonałej.

Co potrafi FERO ROMANTIC:

 • Jest idealnym gęstym o miodowej konsystencji żelem do masażu erotycznego
 • Feromony SENSFEEL sprawiają że podczas masażu pojawia się nowe nieznane dotąd pożądanie i poczucie pragnienia drugiej osoby.
 • Nałożony na miejsca intymne stymuluje je i pobudza i wzmacnia krążenie. Możesz nim masować penisa lub waginę. Działa podobnie u obojga partnerów
 • Może być używany jako stymulujący lubrykant na bazie wody. Pozwoli na poznanie nowych doznań.
 • Posiada przyjemny pobudzający kokosowy zapach

Sensfeel™ to substancja aktywna, która ma na celu zwiększenie  atrakcyjności seksualnej oraz poprawę pewności siebie w relacjach towarzyskich, poprzez stymulowanie syntezy naturalnych feromonów płciowych.

W przeprowadzonym przez firmę badaniu stwierdzono nawet ok. trzykrotnie wyższe stężenie androstadienionu w sebocytach, które zostały poddane działaniu Sensfeel™ w porównaniu z próbką kontrolną.

Połączenie olejku do masażu oraz wydajnego żelu intymnego wzmacniającego doznania podczas seksu waginalnego jak i analnego, nadaje temu produktowi niespotykaną dotąd wszechstronność.

Mając pod ręką FERO ROMANTIC, możesz przygotować romantyczny wieczór z masażem pełnym namiętności i pożądania.

Wieczór zakończony niezapomnianym seksem. W którym mogą brać udział także gadżety ponieważ żel FERO ROMANTIC doskonale współpracuje z wszelkiego rodzaju gadżetami erotycznymi,może być także używany z prezerwatywami. Daje idealny i długotrwały poślizg. Co równie ważne nie pozostawia plam, nie jest lepki jak inne żele. Łatwo się go usuwa. Nie przeszkadza także w seksie francuskim.

Wystarczy wpisać słowo SENSFEEL  w wyszukiwarkę internetową a dowiesz się wszystkiego o tym bardzo mocnym feromonie. Tutaj nie ma opisywania. Działanie produktu wynika z zawartego w nim składnika.

Teraz wejdziesz na kolejny poziom podniecenia. To wszystko dzięki potężnym feromonom sensfeel.

WYBIERAJ ROZSĄDNIE, WYBIERAJ BEZPIECZEŃSTWO I PROFESJONALIZM, WYBIERAJ LOVESTIM

LoveStim to marka nagrodzona laurem konsumenta, posiada wiele zabezpieczeń, wszystko po to by dać pewność oryginalnego produktu z najwyższej półki w przystępnej cenie.

Pamiętaj oryginalny żel FERO ROMANTIC posiada hologram i zamknięty jest szczelnie folią termokurczliwą.

FERO ROMANTIC KOKOSOWY to jest produkt nagrodzonej laurem konsumenta marki LoveStim. Co powinieneś o nim wiedzieć:

 1. LoveStim to bardzo popularna w naszym kraju marka, skupiająca się na rozwiązaniach, które przynoszą jak najwięcej korzyści podczas zabaw intymnych. Kochamy być z Wami, kochamy dawać rozkosz.
 2. ® - Oznacza że marka LoveStim przeszła całą procedurę rejestracji znaku towarowego. Ten znaczek to świadectwo stabilnej mocnej marki
 3. Jak wszystkie żele od LoveStim posiada numerowany hologram, gwarantujący autentyczność żelu. Uważaj na zele bez hologramu.
 4. Laur konsumenta przyznany marce LoveStim, to dowód spełniania wysokich norm i oczekiwań społecznych. To dzięki zadowolonym klientom, możemy cieszyć się tą nagrodą.
 5. Specjalny dozownik ułatwia użycie pozwalając na bezproblemowe odmierzanie zamierzonej dawki żelu
 6. Żel jest zgrzanym folia termokurczliwą. Dzięki temu masz pewność że przed Tobą nikt go nawet nie dotykał.

Pojemność 100ml

Termin przydatności. Minimum 1,5 roku

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...