Wczytuję dane...
Model: 5903268070325
Kod producenta: 5903268070325
Waga produktu: 0.2 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5903268070325
Producent: LoveStim

PENISTIM żel to nowoczesny, bardzo wydajny, bogaty w składniki aktywne produkt dla każdego aktywnego mężczyzny.

W odróżnieniu od innych preparatów tego typu ten jest wyjątkowy.

W porównaniu do konkurencyjnych marek PENISTIM działa 3-torowo. Mając żel PENISTIM to tak jakby mieć 3 różne żele:
 • Żel wpływający na poprawę erekcji
 • Żel którego zadaniem jest pomoc w efekcie powiększenia
 • Żel ze składnikami których zadaniem jest wpływ na większy wytrysk

Odpowiednio dobrane proporcje składników aktywnych i ekstraktów nadają temu produktowi niepodważalną przewagę i powodują że w bardzo krótkim czasie stał się ulubionym panaceum na wszelkie męskie powody zakłopotania.

Żel może być używany z prezerwatywami oraz wszystkimi gadżetami erotycznymi. Jest na bazie wody dzięki temu jest całkowicie bezpieczny.

Podstawowe różnice między żelami znanej już i docenionej laurem konsumenta marki LoveStim, a innymi żelami konkurencji, są naprawdę spore:

 • Jako jedyny żel ten jest podwójnie zabezpieczony.
 • Zamknięty folią termokurczliwą. Dzięki temu tylko kupując ten żel masz 100% pewności, że dostajesz pełnowartościowy produkt. Którego nikt nie odkręcał, nie używał a nawet nie dotykał.
 • Kolejne zabezpieczenie to numerowany hologram. Tylko kupując żele LoveStim masz pewność, że dostajesz oryginalny pełnowartościowy, nieskazitelny produkt a nie domorosłą podróbkę jakich teraz jest pełno.
 • Marka LoveStim została wyróżniona laurem konsumenta za daleko idące zaangażowanie w dostarczanie klientom produktów najwyższej jakości w najlepszym wydaniu
Stań przed Partnerką z pełną mocną erekcją penisem jakiego jeszcze nie widziała, Rób to tak długo żebyście ze zmęczenia nie mogli się już ruszyć. Po tym zaproponuj powtórkę i zakończ wytryskiem jakiego jeszcze nie widziała.

Uwaga:

PENISTIM jest żelem tak mocnym, że nie powinno się go stosować więcej niż 2 razy dziennie, Najlepiej spełnia swoją funkcję przed seksem. Składniki aktywne szybko się wchłaniają i zaczynają działać. Gdy poczujesz mrowienie a penis stanie się nieco czerwony to znak że żel działa i czeka Cię niezapominania przygoda. Dzięki PENISTIM nie tylko ty ją zapamiętasz, zapamięta to także partnerka.

Sposób użycia

Zaaplikuj żel na członek tuż przed stosunkiem i rozprowadź go kolistymi ruchami. Składniki aktywne powinny wchłonąć się w 15 minut. Gdy poczujesz mrowienie, a penis stanie się nieco czerwony, to znak że żel zaczął już działać, a Ciebie i Twoją partnerkę czeka niezapomniana przygoda.

Specyfikacja:

 • Penistim od LoveStim
 • Pojemność: 150 ml
 • Termin ważności: ok. 2 lata

WYBIERAJ ROZSĄDNIE, WYBIERAJ BEZPIECZEŃSTWO I PROFESJONALIZM, WYBIERAJ LOVESTIM

Penistim 150ml to jest produkt nagrodzonej laurem konsumenta marki LoveStim. Co powinieneś o nim wiedzieć:

 1. LoveStim to bardzo popularna w naszym kraju marka, skupiająca się na rozwiązaniach, które przynoszą jak najwięcej korzyści podczas zabaw intymnych. Kochamy być z Wami, kochamy dawać rozkosz.
 2. ® - Oznacza że marka LoveStim przeszła całą procedurę rejestracji znaku towarowego. Ten znaczek to świadectwo stabilnej mocnej marki
 3. Jak wszystkie żele od LoveStim posiada numerowany hologram, gwarantujący autentyczność żelu. Uważaj na zele bez hologramu.
 4. 2 Laury konsumenta 2016 i 2021 przyznane marce LoveStim, to dowód spełniania wysokich norm i oczekiwań społecznych. To dzięki zadowolonym klientom, możemy cieszyć się tą nagrodą.
 5. Znak High Quality - to chyba mówi samo za siebie
 6. Pompka umożliwia precyzyjne dozowanie
 7. Żel zabezpieczony jest folią termokurczliwą. Dzięki temu wiesz że nikt przed tobą go nie dotykał
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...