Wczytuję dane...
Model: 5903268070882
Kod producenta: 5903268070882
Gwarancja: 6 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5903268070882
Producent: LoveStim

HOT ROMANTIC 150ml to nowoczesny żel do masażu intymnego. Można nawet powiedzieć 2 żele w jednym, ponieważ HOT ROMANTIC nie tylko rozgrzewa ale też stymuluje podniecenie u kobiet i u mężczyzn.

Co potrafi HOT ROMANTIC:

  • Jest idealnym gęstym o miodowej konsystencji żelem do masażu erotycznego
  • Lekko rozgrzewa co ciało, co czyni masaż bardziej przyjemnym i pobudzającym
  • Nałożony na miejsca intymne stymuluje je i pobudza. Rozgrzewa i wzmacnia krążenie. Możesz nim masować penisa lub waginę. Działa podobnie u obojga partnerów
  • Może być używany jako stymulujący lubrykant na bazie wody. Pozwoli na poznanie nowych doznań.
HOT ROMANTIC został stworzony na bazie wody. Dzięki temu może być używany z prezerwatywami, lateksem czy wszelkiego rodzaju gadżetami erotycznymi.

Stosowanie żelu wprowadza erotyczną atmosferę, masaże tym żele pozwala na wyluzowanie się, odprężenie i oczekiwanie nie niesamowity seks.

Zacznij od masażu ciała, by powoli przejść do części intymnych. Nie śpiesz się przy tym, cieszcie się tą chwilą. Żel pomoże przełamać bariery, i odważyć się na coś nowego, coś co chcieli byście spróbować  ale dotąd brakowało odwagi.

WYBIERAJ ROZSĄDNIE, WYBIERAJ BEZPIECZEŃSTWO I PROFESJONALIZM, WYBIERAJ LOVESTIM

LoveStim to marka nagrodzona laurem konsumenta, posiada wiele zabezpieczeń, wszystko po to by dać pewność oryginalnego produktu z najwyższej półki w przystępnej cenie.

Pamiętaj oryginalny żel HOT ROMANTIC posiada hologram, zapakowany jest w kartoniku zamknięty szczelnie folią termokurczliwą.

HOT ROMANTIC to jest produkt nagrodzonej laurem konsumenta marki LoveStim. Co powinieneś o nim wiedzieć:

  1. LoveStim to bardzo popularna w naszym kraju marka, skupiająca się na rozwiązaniach, które przynoszą jak najwięcej korzyści podczas zabaw intymnych. Kochamy być z Wami, kochamy dawać rozkosz.
  2. ® - Oznacza że marka LoveStim przeszła całą procedurę rejestracji znaku towarowego. Ten znaczek to świadectwo stabilnej mocnej marki
  3. Jak wszystkie żele od LoveStim posiada numerowany hologram, gwarantujący autentyczność żelu. Uważaj na zele bez hologramu.
  4. Laur konsumenta przyznany marce LoveStim, to dowód spełniania wysokich norm i oczekiwań społecznych. To dzięki zadowolonym klientom, możemy cieszyć się tą nagrodą.

Żel zabezpieczony jest numerowanym hologramem. Dzięki temu, masz pewność, że posiadasz żel najwyższej jakości, posiadający wszystkie niezbędne badania i atesty. Hologram ten, jest także gwarancją, że produkt pochodzi z legalnego źródła.

Dzięki temu, że HOR ROMANTIC zamknięty jest w kartoniku zgrzanym folią termokurczliwą, wiesz że produkt jest pewny a w drodze miedzy produkcją a klientem docelowym, nikt go nawet nie dotykał. Mało kto może się pochwalić taką gwarancją.

Sposób użycia:

Nanieś żel na powierzchnię ciała i powoli masuj...

Pojemność 150ml

Termin przydatności. Minimum 1,5 roku

 

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...