Wczytuję dane...
Model: 5903268070509
Kod producenta: 5903268070509
Gwarancja: 6 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5903268070509
Producent: LoveStim

Wrota Namiętności

Rozpalająca zmysły gra gra karciana dla dwojga. Przygotujcie cię na ognisty pojedynek

Idea gry:

Wrota namiętności powstała, by rozpalić wasze zmysły, podniecić do granic możliwości i pobudzić seksualną wyobraźnię.

52 karty z zadaniami - od delikatnego flirtu, poprzez inspirujące zbliżenia, aż po realizację erotycznych, nieco perwersyjnych fantazji - poprowadzą Was do tytułowych Wrót Namiętności.

Aby tam dotrzeć potrzebujesz odrobiny szaleństwa, szczypty otwartości i ochoty na całą masę zaskakujących, zmysłowych wyzwań.

Pamiętajcie, że seks to przede wszystkim radość, przyjemność i spełnienie, więc taka niech będzie cała Wasz rozkoszna wojna.

Zestaw zawiera:

  • 52 karty z zadaniami podzielonymi na trzy rundy; Flirt, Namiętność i Perwersje.
  • 8 kart specjalnych, które mogą odwołać wykonanie zadania, przenieść zadanie na inny czas lub wręcz przeciwnie wydłużyć czas wykonywania zadania:)
  • Wydrukowana instrukcja gry

Zasady gry:

Wrota Namiętności oparte są na mechanice klasycznej karcianej wojny. W grze uczestniczą dwie osoby. które w kazdym pojedynku wykładają po jednej karcie ze swojej talii. Wygrywa osoba ze starszą kartą a przegrany wykonuje zadanie opisane na karcie wygrywającego. Jeżeli wyłożone karty są równe, wykładacie kolejne, aż do skutku, czyli chwili kiedy któreś z Was uzyska przewagę. Wtedy przegrany wykonuje wszystkie wyłożone zadania.

Czas wykonania poszczególnych zadań to 30 - 45 sekund

Cała rozgrywka podzielona jest na 3 rundy:

  • Flirt (gracie kartami od 2 do 5)
  • Namiętność (gracie kartami od 6 do 10)
  • Perwersje (gracie kartami od Waleta do Asa)

Rundę wygrywa osoba, która zbierze najwięcej kar. Wygrany ma prawo do poproszenia przegranego o spełnienie dowolnej fantazji...

Do dyspozycji macie talię 52 kart z zadaniami. Kolorami czarnymi dla Mężczyzna( na nich opisane są zadania dla partnerki), czerwonymi kobieta (tu znajdziecie zadania dla partnera).

Dodatkowo otrzymujecie po 4 karty specjalne, które urozmaicą przebieg Waszej miłosnej potyczki. Możecie dowolnie używać ich podczas całej rozgrywki, ale każdą kartę specjalną można wykorzystać tylko raz. Po użyciu karta musi być odłożona na bok. Wybranej karty specjalnej, po odczytaniu zadania , może użyć zarówno osoba wygrywająca, jak i ta która wykonuje zadanie.

Do gry przystępujecie ubrani. Nie zapomnijcie o seksownej bieliźnie. Włączcie ulubioną, nastrajającą was muzykę, przyciemnijcie światło i usiądźcie na przeciw siebie.

Jeżeli boicie się o swoją seksualną wytrzymałość, przejrzyjcie zadania na kartach i odrzućcie te, których na pewno nie wykonacie, ale nie więcej niż po 2 na osobę. Może spróbujecie je innym razem?:)

Do drugiej rundy, czyli Namiętności, przystępujcie w samej bieliźnie, Niektóre zadania wykorzystują ją, do innych rozbierzecie się już podczas rozgrywki.

Powodzenia i dobrej zabawy! Nagrodą niech będą niezapomniane orgazmy!


Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...