Wczytuję dane...
Model: 5903268071483
Kod producenta: 5903268071483
Waga produktu: 0.2 kg
Gwarancja: 6 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5903268071483
Producent: LoveStim

Bull Delay Gel 150ml 

Całkowicie bezpieczny o wyjątkowej skuteczności żel pomagający w opóźnieniu wytrysku Polskiej marki LoveStim

Jego zadaniem jest znieczulenie penisa tak by seks mógł trwać i trwać.

BULL DELAY GEL żel którego celem jest pomoc w opóźnieniu wytrysku. 

Jak działa:

  • delikatne mrowienie oznacza znieczulenie penisa
  • to powinno skutecznie opóźnić wytrysk
  • nawilża i pielęgnuje strefy intymne
  • można używać go z prezerwatywami

Bull Delay Gel jest bardzo nowatorskim żelem którego celem jest pomoc w uzyskaniu  zdecydowanie dłuższszej przyjemności czerpanej z Seksu.

Nowatorskie podejście polega na tym, że Bull Delay Gel powinien lekko znieczulić Penisa. Nie jest to znieczulenie na tyle mocne by pozbawić nas przyjemności z seksu. Jednak wystarczające by moment orgazmu mocno oddalić w czasie .

Używając żelu BULL DELAY możesz poczuć lekkie pieczenie penisa. Wszystko OK oznacza to że żel działa. Zaczyna znieczulać penisa. Dzięki temu orgazm powinien być zdecydowanie odłożony w czasie.

Stosując ten żel dasz szanse partnerce by osiągnęła orgazm przed Tobą

Dzięki doskonałej formule znanej już marki LoveStim docenionej nadaniem nagrody laur Konsumenta. Wybierając ten żel masz pewność, że każda zabawa erotyczna będzie udana. Żel jest bezpieczny dla najdelikatniejszych miejsc, okolic intymnych. Można używać go z prezerwatywami.

WYBIERAJ ROZSĄDNIE, WYBIERAJ BEZPIECZEŃSTWO I PROFESJONALIZM, WYBIERAJ LOVESTIM

Bull delay 150ml jest produktem nagrodzonej laurem konsumenta marki LoveStim. Co powinieneś o nim wiedzieć:

  1. LoveStim to bardzo popularna w naszym kraju marka, skupiająca się na rozwiązaniach, które przynoszą jak najwięcej korzyści podczas zabaw intymnych. Kochamy być z Wami, kochamy dawać rozkosz.
  2. ® - Oznacza że marka LoveStim przeszła całą procedurę rejestracji znaku towarowego. Ten znaczek to świadectwo stabilnej mocnej marki
  3. Jak wszystkie żele od LoveStim posiada numerowany hologram, gwarantujący autentyczność żelu. Uważaj na zele bez hologramu.
  4. Laur konsumenta przyznany marce LoveStim, to dowód spełniania wysokich norm i oczekiwań społecznych. To dzięki zadowolonym klientom, możemy cieszyć się tą nagrodą.
  5. Żel zabezpieczony jest folią termokurczliwą. Dzięki temu wiesz że nikt przed tobą go nie dotykał

 

Żel zabezpieczony jest numerowanym hologramem. Dzięki temu, masz pewność, że posiadasz żel najwyższej jakości, posiadający wszystkie niezbędne badania i atesty. Hologram ten, jest także gwarancją, że produkt pochodzi z legalnego źródła.

Sposób użycia:

Dokładnie wsmaruj go w Penisa całej długości. Poczujesz lekkie pieczenie, ale to oznacza że wszystko jest ok, żel zaczyna znieczulać penisa. Działa niemal natychmiastowo. 

Pojemność 150ml

Termin przydatności. Minimum 1,5 roku

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...