Wczytuję dane...
Model: 5903268070905
Kod producenta: 5903268070905
Gwarancja: 6 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5903268070905
Producent: LoveStim

Potężny żel przeznaczony dla mężczyzn. W przeciwieństwie do innych posiada podwójne działanie:

  1. Wspiera prawidłowe funkcjonowanie penisa, poprzez pomoc w osiągnięciu silnej erekcji oraz lepszej sprawności seksualnej.
  2. Składniki zawarte w żelu przyczyniają się do powiększenia rozmiaru, na długość jak i grubość.

Dzięki tak bogatemu składowi i tak wszechstronnemu działaniu ten żel to spełnienie oczekiwań mężczyzn, żyjących w szybkim tempie, lubiących mocną i długą zabawę, na którą nieraz brakuje energii.

Stań na wysokości zadania, zostań TYTANEM w łóżku

Żeń - Szeń i Guarana to składniki aktywne dominujące w tym żelu. To własnie one najmocniej działają na Twojego penisa. Działają pobudzająco i stymulująco. Zwiększają ukrwienie a co za tym idzie przyczyniają się do dosłownego pęcznienia i zwiększenia rozmiarów.

Jednak żel TYTAN to nie tylko te dwa składniki a specjalnie wyselekcjonowana grupa, której zadaniem jest doprowadzenie to tego, byś został prawdziwym TYTANEM w seksie, Mężczyzną z rozmiarami jakich mogą inni pozazdrościć, z rozmiarami o jakich kobiety mażą...

TYTAN gel to nie tylko zwykły żel . To jest produkt nagrodzonej laurem konsumenta marki LoveStim. Co powinieneś o nim wiedzieć:

  1. LoveStim to bardzo popularna w naszym kraju marka, skupiająca się na rozwiązaniach, które przynoszą jak najwięcej korzyści podczas zabaw intymnych. Kochamy być z Wami, kochamy dawać rozkosz.
  2. Laur konsumenta przyznany marce LoveStim, to dowód spełniania wysokich norm i oczekiwań społecznych. To dzięki zadowolonym klientom, możemy cieszyć się tą nagrodą.
  3. ® - Oznacza że marka LoveStim przeszła całą procedurę rejestracji znaku towarowego. Ten znaczek to świadectwo stabilnej mocnej marki.
  4. Jak wszystkie żele od LoveStim posiada numerowany hologram, gwarantujący autentyczność żelu. Uważaj na zele bez hologramu.
  5. Znak Premium Quality - to chyba mówi samo za siebie
  6. Żel zabezpieczony jest folią termokurczliwą. Dzięki temu masz pewność, że nikt go nie próbował, nie ruszał, nie otwierał. Kupując ten żel wiesz że jesteś jego pierwszym i jedynym właścicielem, że nikt po opuszczeniu fabryki, nawet go nie dotykał.

Jak używać tego żelu:

Niewielką ilość żelu, za pomocą dozownika nanieść na penisa i rozsmarować na całej jego powierzchni ( nie smarować odsłoniętej główki). Następnie należy poczekać aż żel się wchłonie, trwa to kilka minut.

Żel może spowodować zaczerwienienie i mrowienie wysmarowanego miejsca. Jest to normalna reakcja oznaczająca, że rozpoczął działanie.

TYTAN żel można używać z prezerwatywami.

Pojemność żelu 150ml

Termin przydatności nie mniejszy niż 1,5 roku

 

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...