Wczytuję dane...
Model: 1-00904476
Waga produktu: 0.3 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni
EAN: 8056389734069
Producent: boss of toys
Zaspokój swoje pragnienie wymiany ról dzięki tej eleganckiej ramiączce marki Toyz4Lovers, pozwól kobiecie rządzić! Pas idealnie nadaje się również do intymnych chwil między kobietami. Pasek można łatwo regulować i może być noszony przez każdego miłośnika. Fallus został zaprojektowany tak, aby idealnie przylegał do linii ciała i łatwo dotarł do pożądanych miejsc intymnych, można go również usunąć w celu optymalnego oczyszczenia produktu.
Za intrygującą wymianę ról w parze lub za intymne relacje między kobietami. Idealny w kształcie i rozmiarze, praktyczny w użyciu. Atrakcyjny kolor i miękki w dotyku materiał. Fantastyczny pomysł w tajemniczych chwilach, Toyz4Lovers to gwarancja w sektorze produktów dla dorosłych.
Jak z niego korzystać
Znajdź odpowiedni rozmiar paska i załóż go, można go łatwo regulować. Pozwól fallusowi wślizgnąć się w pożądane intymne części twojego lub twojego partnera i zacznij penetrować, zawsze zalecamy stosowanie smarów przed każdym stosunkiem. Łatwy do czyszczenia pod bieżącą wodą lub specjalnymi środkami do czyszczenia zabawek.
Długość całkowita 12.5 cm
Średnica 3.5 cm
Kolor czerwony
Polecamy