Wczytuję dane...
Model: 5903268071254
Kod producenta: 5903268071254
Gwarancja: 6 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5903268071254
Producent: LoveStim

Bardzo gęsty (miodowa konsystencja) żel intymny na bazie wody. Żel który dzięki specjalnej recepturze ma aż 3 zastosowania

 1. Wysokiej jakości lubrykant na bazie wody. Nadaje idealny poślizg. Bardzo wolno się wchłania. Doskonale nawilża i zabezpiecza przed podrażnieniami. Żel może być używany z prezerwatywami i gadżetami każdego rodzaju.
 2. Żel do masażu erotycznego. Skład jest bardzo zbliżony do żelu aqua do masażu nuru. Ten jeszcze gęściejszy, lepiej się rozprowadza. Taki masaż to idealna gra wstępna która potrafi rozpalić do czerwoności.
 3. Bezpieczny żel analno - fistingowy. Tworzy zabezpieczającą powłokę, poślizgową, która ułatwia prowadzenie nawet dużych przedmiotów. Pomaga także w rozdziewiczeniu i pierwszym okresie seksu analnego. Gdzie idealny poślizg i lekkie rozluźnienie są podstawą czerpania rozkoszy i przełamaniu oporów.

Dzięki temu, że WET MASSAGE jest na bazie wody, może być używany z każdego rodzaju gadżetami erotycznymi, nie pozostawia plam, nie jest tłusty. łatwo się zmywa.

Nawilżenie tym żele utrzymuje się bardzo długo i daje niebywały poślizg. Żel dzięki swojej konsystencji nie spływa, tylko zostaje na miejscu. Co czyni go jeszcze bardziej ekonomicznym

WET MASSAGE jest żelem bardzo delikatnym dostosowanym dla najdelikatniejszych nawet kobiet. Stworzony do dawania przyjemności na różne sposoby. Może być używany w grze wstępnej, seksie tradycyjnym, ostrym a także w fistingowych rewolucjach.

WET MASSAGE 1000ml JEDEN ŻEL I TYLE MOŻLIWOŚCI

WYBIERAJ ROZSĄDNIE, WYBIERAJ BEZPIECZEŃSTWO I PROFESJONALIZM, WYBIERAJ LOVESTIM

 1. LoveStim to bardzo popularna w naszym kraju marka, skupiająca się na rozwiązaniach, które przynoszą jak najwięcej korzyści podczas zabaw intymnych. Kochamy być z Wami, kochamy dawać rozkosz.
 2. ® - Oznacza że marka LoveStim przeszła całą procedurę rejestracji znaku towarowego. Ten znaczek to świadectwo stabilnej mocnej marki
 3. Jak wszystkie żele od LoveStim posiada numerowany hologram, gwarantujący autentyczność żelu. Uważaj na zele bez hologramu.
 4. Laur konsumenta przyznany marce LoveStim, to dowód spełniania wysokich norm i oczekiwań społecznych. To dzięki zadowolonym klientom, możemy cieszyć się tą nagrodą.
 5. Znak High Quality - to chyba mówi samo za siebie
 6. Korek z opaską zabezpieczającą. Dzięki temu masz pewność że nikt przed tobą nie próbował nawet odkręcić tego żelu.

Dla kogo polecany jest WET MASSAGE1000ml:

 • Dla osób otwartych na nowości w seksie, osób nie lubiących ograniczeń
 • Dla osób oszczędnych (gdyż ten że to jak 3 różne)
 • Dla osób lubiących masaż erotyczny
 • Dla osób używających prezerwatywy i gadżety wykonane z silikonu
 • Dla osób zaawansowanych jak i rozpoczynających swoją przygodę z fistingiem
 • Idealny do pierwszych zabaw analnych gdzie poślizg,rozluźnienie i bezpieczeństwo są najważniejsze bo od nich zależy czerpanie przyjemności z tego rodzaju penetracji.
 • Do wszelkiego rodzaju gadżetów analnych tych dużych jak i małych tych wykonanych z silikonu i każdego innego materiału
 • Niezrównany w ćwiczeniach rozciągania odbytu.
 • Perfekcyjny dla każdej osoby pragnącej poczuć przyjemność z bezpiecznej zabawy analnej.
 • Dla osób ceniących komfort i bezpieczeństwo w rozsądnych pieniądzach.

Sposób użycia:

Niewielką ilość żelu nanieść w miejsca intymne za pomocą dłoni. Następnie rozsmarować.

Pojemność 1000ml

Termin przydatności. Minimum 1,5 roku

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...