Wczytuję dane...
Model: 55-BLOW002
Waga produktu: 0.3 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni
EAN: 8719934015630
Producent: boss of toys
Przedstawiamy BLOWCAST; zaprojektowany z innowacją i pasją, przeznaczony do ożywienia Twoich fantazji! Wingman LITE oferuje unikalne doświadczenie dzięki wspaniałej funkcji masażu. Dzięki potężnemu silnikowi i miękkiej teksturze rękawa, odkryjesz sensacje jak nigdy dotąd.

Projekt ergonomiczny jest dostosowany, aby wygodnie leżał w Twojej dłoni, umożliwiając Ci łatwe korzystanie z masturbatora. Wybierz spośród łącznie 8 różnych ustawień, które możesz łatwo kontrolować podczas jego użycia. Umieść swój telefon w dołączonym i demontowalnym uchwycie na telefon, połóż się wygodnie i ciesz się tym, co BLOWCAST ma do zaoferowania.

Czyszczenie masturbatora jest bardzo proste. Wyjmij rękaw z obudowy i dokładnie go spłucz letnią wodą i środkiem czyszczącym do zabawek erotycznych. Pozwól mu dokładnie wyschnąć przed ponownym umieszczeniem. Wingman LITE jest dostarczany z instrukcją obsługi i kablem USB.

Nie ważne, czy pragniesz delikatnych pieszczot o ultra miękkiej teksturze, czy intensywnych pulsacji, BLOWCAST oferuje spersonalizowane doświadczenie. Istnieje BLOWCAST dla każdego nastroju i każdej chwili. Odkryj to sam!
Polecamy