loadingimg

Wczytuję dane...
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Bestsellery
LOVESTIM - EKSKLUZYWNA EROTYCZNA GRA DLA PAR Z GADŻETAMI
LOVESTIM - EKSKLUZYWNA EROTYCZNA GRA DLA PAR Z GADŻETAMI Prowadzimy wyłącznie sprzedaż hurtową. Ceny widoczne po zalogowaniu.
Produkt dostępny!
MASAŻER GŁÓWKI PENISA 2 RÓŻNE NAKŁADKI
  • Model: 6922359303912
  • Gwarancja: 6 miesięcy
  • Realizacja zamówienia: 1 dni

Prowadzimy wyłącznie sprzedaż hurtową. Ceny widoczne po zalogowaniu.
  • Opis produktu
  • Opis produktu (HTML)

Większość zabawek masażerów i tp. kierowane są dla kobiet. Mężczyźni mogą czuć się zapomniani. 

Jednak ten produkt wszystko zmienia. Ta orgazmowa maszyna dla mężczyzn to jest coś czego nie da się porównać z niczym innym.

Ten sprzęt potrafi dać wrażenia lepsze niż tradycyjny sex, do tego właśnie został stworzony i idealnie się w tym sprawdza.

Chcesz spróbować czegoś innego. Mocnych wrażeń. Lepszych doznań. Chcesz sprawdzić czy jest coś lepszego niż sex.

Jeżeli choć raz opowiedziałeś TAK to oznacza, ze ten masażer jest właśnie dla Ciebie.

To nie kolejna obciachowa sztuczna cipka, to coś przy czym inne gadżety dla facetów się nie liczą.

To prawdziwy sprzęt dla wymagających i poszukujących wrażeń mężczyzn.

2 różna nakładki byś mógł  urozmaicić sobie tą zabawę. Każda z nich stymuluje inaczej. Którą bardziej polubisz? wiem jedno pokochasz to bardziej niż seks.

Nakładki wewnątrz mają specjalne wypustki, by jeszcze bardziej wzmacniać efekt stymulacji. Do tego 12 różnych form wibracji. Ta maszyna to prawdopodobnie najbardziej orgazmowy gadżet dla mężczyzn.

Ten sprzęt pozwala także na wspólną zabawę z kobietą. Sprawdźcie go razem. Dzięki temu że ma 2 silniczki wibrujące nadaje się dla par. 

Załuż jeden silniczek w odpowiednie miejsce w nakładce a drugi przyłóż do łechtaczki partnerki. Teraz oboje będziecie czuli te same wibracje, tak samo intensywnie. Wspólne doznania mogą pozwolić na wspólny orgazm. 


Kolejnym atutem tego sprzętu jest sposób ładowania. Masażer ma wbudowany akumulator, który ładujemy za pomocą kabla USB. Można podłączyć go do każdej ładowarki telefonicznej lub do komputera. 

Na tylnej ściance pilota są 2 metalowe punkty do których przykładamy magnesowe zakończenia kabla od ładowania. Sprzęt się ładuje. 

Nakładki są elastyczne i rozciągliwe. Dzięki temu idealnie dopasują się do główki penisa w każdym rozmiarze. Poniżej grafika przedstawiająca rozmaity tego sprzętu.

Pilot posiada 3 przyciski:

  1. On/Off. By włączyć lub wyłączyć masażer należy przytrzymać ten przycisk około 3sek
  2. przycisk + zmienia wibracje do przodu
  3. przycisk - tym wracamy do poprzednich wibracji

Ten sprzęt ma aż 12 różnych wibracji. Są stałe, przerywane, rytmiczne, pulsacyjne. Jest tego naprawdę sporo. Czeka Cię wiele zabawy zanim poznasz tą najlepszą, tą którą pokochasz, lub pokochać gdy w grę wejdą wspólne zabawy.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...