Wczytuję dane...
Model: 15520
Kod producenta: 6959532308983
Waga produktu: 0.61 kg
Gwarancja: 6 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 6959532308983

Masturbator Pink Pussy !!!


Nawet dla najbardziej wymagających mężczyzn !!!

Fantastyczny masturbator najwyższej klasy!!! Zachwyci nawet najbardziej wymagającego mężczyznę, i zapewni maksymalne, realistyczne i intensywne doznania.

 

Wnętrze masturbatora zostało wykonane z cyberskóry, która odwzorowuje prawdziwą pochwę kobiety. Tuba po zamknięciu wygląda jak zwykła latarka lub termos. Możesz go położyć na półce i nikt nie będzie podejrzewał co kryje się w środku.

 

Wraz z rozwojem technologi udało się stworzyć wyjątkowy, ekskluzywny materiał, jest nim cyberskóra, która do złudzenia przypomina ludzką skórę. Gadżet ten został zaprojektowany tak, abyś czerpał z niego przyjemność w bezpieczny i czysty sposób, ponadto doskonale dopasowuje się do kształtu penisa. Wkład masturabtora można wyjąć i wywinąć na drugą stronę tak by można było wyczyścić go przed i po użyciu. Materiały z których powstał ten niezwykły gadżet są bezpieczne dla skóry jak również nie powodują podrażnień. Masturbator prosty i łatwy w obsłudze.

Zasilanie: 3 x AAA - brak w zestawie

                                           

                            Nowoczesny design

                                                        Realistyczne doznania

                                                                                         Intensywna stymulacja

 

 Pozwala skupić się w 100% na odczuwalnej rozkoszy. Produkt charakteryzuje się wygodnym uchwytem i bezpieczeństwem podczas użytkowania. Masturbator posiada płynnie regulowaną wibrację, sterowaną w dole obudowy. Skóra członka jest delikatna, dlatego sztuczna pochwa musiała przejść szereg testów, aby zapewnić Ci pełen komfort.

 

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...