Wczytuję dane...
Model: BW 055002A
Kod producenta: BW-055002A
Waga produktu: 0.3 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 6959532313758

DOSKONAŁEJ JAKOŚCI ORAZ WIELKIEJ MOCY MASZYNA ORGAZMOWA.

Power Wand, tak zwany mikrofon, to najpopularniejszy na świecie dawca orgazmów dla kobiet. Średnio wystarczy 5 minut, by każda, bez wyjątku kobieta wiła się w rozkoszy.

Ten model to produkt wysokiej jakości wykonany z dbałością o każdy szczegół.

  • Nie jest duży - dzięki temu możesz go mieć przy sobie nie tylko w domu. 
  • Nie jest też mały - dla tego wibracje które wytwarza są naprawdę potężne
  • Jest zasilany bateriami - pozwala to na używanie go w każdym miejscu bez wyjątku...
  • 12 rodzajów wibracji - byś poznała różne odmiany orgazmu
  • 3 różne końcówki - ciekawe którą pokochasz...

Końcówki masujące wykonane są z silikonu jakości medycznej. Dzięki temu są hipoalergiczne nie powodują uczuleń i nadają się do pieszczot nawet najdelikatniejszej waginy. Specjalnie przemyślane wykończenie sprawia, że są one delikatne jak jedwab. Chce się je dotykać. Poczuj to... a pokochasz.

3 Różne końcówki dają jeszcze więcej możliwości. 

Standardowa końcówka używana we wszystkich masażerach orgazmowych tego tupu. Masuje łechtaczkę oraz wargi sromowe. Mistrz w sprawianiu orgazmu łechtaczkowego.

Orgazm nadejdzie szybko i będzie tak mocny jak nigdy. Ta końcówka ma to do siebie, że po pierwszym orgaźmie możesz w ciągu kilku minut osiągnąć kolejny a później  jeszcze kolejny aż opadniesz z sił...

Wyobraź to sobie....

Końcówka stworzona by odnaleźć i stymulować punkt G. Sprawdź ją Orgazm który dostaniesz, będzie zupełnie inny niż łechtaczkowy. Orgazm puntu G jest głęboki rozchodzi się po całej pochwie a później całej Tobie.

Odnalezienie punktu G nie było jeszcze nigdy tak łatwe a jego stymulacja tak mocna i tak orgazmowa.

Pokochasz ją od pierwszego razu...

Lubisz czuć w sobie języczek? Uwielbiasz sex oralny...? Ta końcówka zapewni ci długie chwile z takim uczuciem. Teraz sama będziesz mogła sterować "języczkiem" 

Włóż w siebie część przypominającą język a część z wypustkami przyłóż do łechtaczki. Ustaw ulubione wibracje i ciesz się chwilami rozkoszy.... Jak dobrze jest być kobietą...

Sex oralny jeszcze nigdy nie był tak idealny jak z tą końcówką.

Końcówki są łatwe do utrzymania w czystości. Dzięki wysokiej jakości silikonu medycznego, nie posiadają żadnego zapachu, są delikatne i całkowicie hipoalergiczne.

Wymiary masażera i końcówek:

Masażer zasilany jest przez 4 baterie AA - są to standardowe baterie tak zwane paluszki, dostępne w kazdym sklepie. Dzięki temu możesz mieć en masażerek przy sobie w różnych miejscach. Otwórz się na eksperymenty... 

Sterowanie tą maszyną orgazmową jest intuicyjnie proste, tak byś w chwilach zapomnienia, nie traciła nad nim kontroli...;) 

Przycisk ON/OFF służy do uruchamiania i wyłączania masażera. Przycisk mode to zmiana rodzajów i natężenia wibracji. Jest ich aż 12 sprawdź którą pokochasz najbardziej.

POWER WAND TO MIŁOŚĆ OD PIERWSZEGO UŻYCIA... SPRAWDŹ

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...