Wczytuję dane...
Model: 5903268071186
Kod producenta: 5903268071186
Gwarancja: 6 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5903268071186
Producent: LoveStim

SPIFRESH WOMAN pierwszy taki podjudzający podniecenie żel intymny od LoveStim POP.

Wzmacnia krążenie miejsc intymnych, pobudza i stymuluje. Doskonały przed seksem a także podczas codziennej higieny intymnej.

Szampon, żel intymny SPIFRESH woman To nie tylko higiena to także gra wstępna, to wzmocnienie libido to mocniejszy orgazm.

Wystarczy nanieść go na miejsce intymne użyć jak zwykłego płynu intymnego po wszystkim opłuknąć i to wystarczy.

Płyn zaczyna działaś bardzo szybko, pierwszy efekt poczujesz już po naniesieniu.

Ten płyn śmiało pomaga zastąpić grę wstępną i przyśpieszyć orgasm, gdy mamy przed sobą szybki seks przy którym kobiety często nie zdążą dojść.

SPIFRESH WOMAN Przeznaczony jest dla każdej kobiety. Życie teraz jest pełne stresu który obniża nasze libido, potrzebę seksu oraz możliwość czerpania z niego przyjemności. Często też zdarza się że nie mamy czasu na długie romantyczne zbliżenie. Najczęściej są to szybkie stosunki które kobiecie nie są w stanie dać tyle satysfakcji ile jej się należy.

Z tego właśnie powodu LoveStim stworzyło SPIFRESH WOMEN. Wystarczy mieć go przy sobie i odświerzyć się nim przed planowanym lub nieplanowanym seksem. Ten płyn pomoże zadbać o resztę.

 • Mocno odświeża

 • Wzmacnia ukrwienie miejsc intymnych

 • Stymuluje podniecenie

 • Wzmacnia libido

 • Przyśpiesza orgasm

 • Uprzyjemnia stosunek a przez to cały dzień

Żel najczęściej używany jest przez kobiety mające niskie libido, mniejszą potrzebę seksu oraz kłopot z sięgnięciem satysfakcji seksualnej. Wystarczy systematycznie stosować SPIFRESH od LoveStim POP my poczuć zmiany na lepsze.

WYBIERAJ ROZSĄDNIE, WYBIERAJ BEZPIECZEŃSTWO I PROFESJONALIZM, WYBIERAJ LOVESTIM

SPIFRESH WOMAN to jest produkt nagrodzonej laurem konsumenta marki LoveStim. Co powinieneś o nim wiedzieć:

 1. LoveStim to bardzo popularna w naszym kraju marka, skupiająca się na rozwiązaniach, które przynoszą jak najwięcej korzyści podczas zabaw intymnych. Kochamy być z Wami, kochamy dawać rozkosz.

 2. ® - Oznacza że marka LoveStim przeszła całą procedurę rejestracji znaku towarowego. Ten znaczek to świadectwo stabilnej mocnej marki.

 3. Laur konsumenta przyznany marce LoveStim, to dowód spełniania wysokich norm i oczekiwań społecznych. To dzięki zadowolonym klientom, możemy cieszyć się tą nagrodą.

 4. Jak wszystkie żele od LoveStim posiada numerowany hologram, gwarantujący autentyczność żelu. Uważaj na zele bez hologramu.

 5. Żel zabezpieczony jest folią termokurczliwą. Dzięki temu masz pewność, że nikt go nie próbował, nie ruszał, nie otwierał. Kupując ten żel wiesz że jesteś jego pierwszym i jedynym właścicielem, że nikt po opuszczeniu fabryki, nawet go nie dotykał.

Sposób użycia:

Szampon SPIFRESH można używać przed planowanym stosunkiem jak i w codziennej higienie miejsc intymnych. Należy nanieść niewielką ilość szamponu na miejsce intymne i rozsmarować. Następnie spłukać.

Pojemność 150ml

Termin przydatności: Minimum 1,5 roku

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...