Wczytuję dane...
Model: 5907632923392
Kod producenta: 5907632923392
Waga produktu: 0.03 kg
Gwarancja: 6 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5907632923392

Sex Elixir for Couple to nowość na polskim rynku. Afrodyzjak ukierunkowany na działanie na kobietach, który niesamowicie wysoką skuteczność zawdzięcza proporcjom w dobieraniu składników pod kątem zarówno kobiecego jak i męskiego organizmu. Dzięki skrupulatnym działaniom wyspecjalizowanego zespołu otrzymujesz gwarancję skuteczności!

Dzięki idealnie dobranym składnikom Sex Elixir for Couple stał się esencją skuteczności wśród afrodyzjaków! Jest to najszybciej działający afrodyzjak, pełna moc jego działania uaktywnia się już po 15 minutach, dzięki czemu nie musisz go przyjmować z dużym wyprzedzeniem. Stosowanie jest bardzo proste, wystarczy przyjąć dawkę około 10ml mieszając z dowolnym napojem lub przyjmując bezpośrednio. Sex Elixir for Couple działa bardzo szybko powodując niesamowitą chęć pożądania, nieosiągalny do tej pory orgazm, silniejszą erekcją i dłuższy stosunek oraz bardzo mocne odczuwanie bodźców seksualnych!

Składniki Sex Elixir for Couple

Składniki zastosowane w Sex Elixir for Couple to dobrane proporcje wyselekcjonowanych afrodyzjaków, których działanie nie wyklucza się wzajemnie, co jest częstym błędem podczas tworzenia afrodyzjaków w płynie. Jednak zespół specjalistów pracujący nad składem Sex Elixir for Couple idealnie skomponował składniki, które oddziałują na siebie potęgując działanie! Sprawdź!

  • L-Arginina HCl
  • Ekstrakt z owoców cytryńca chinśkiego (Schisandra chinensis)
  • Ekstrakt z korzenia żeń-szenia koreańskiego (Panax ginseng)

Cała seria nowych Elixirów została doceniona przez wielu klientów. Przez to, że powstały z myślą zarówno o mężczyznach jak i kobietach, tworząc nie tylko dedykowane Elixiry dla każdej z płci ale również stworzony afrodyzjak o specjalnym przeznaczeniu dla par, który idealnie sprawdzi się w sypialni! Od razu po pojawieniu w sprzedaży Elixiry otrzymały nagrodę od klientów, jako najskuteczniejszy afrodyzjak na polskim rynku!

Jak dawkować? 

Pojedyncza dawka Sex Elixir for Couple to około 10ml dodanych do napoju. Można aplikować również bezpośrednio do jamy ustnej.

Stosowanie Sex Elixir for Couple jest bardzo proste wystarczy dolać około 10ml do napoju. Można dodawać do alkoholu uważać należy natomiast przy dodawaniu do gorących napojów – ponieważ traci swoją moc. Do gorących napoi należy dodać minimum 3 krotną dawkę.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...