Wczytuję dane...
Model: 37-3702
Waga produktu: 0.3 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni
EAN: 8435097837024
Producent: boss of toys
Nie wiesz, jak wprowadzać innowacje w seksie oralnym i myślisz, że próbowałeś już wszystkiego?

Te Popping Candies, które eksplodują w twoich ustach, przekonają cię, że wciąż jest wiele do eksperymentowania. Przenieś magię do swoich ust i zaskocz siebie i swojego partnera nowym, uzależniającym uczuciem: małe cukierki pękają na twoim języku i nagle wydają przezabawne, nieoczekiwane trzaski.

Wrzuć kilka trzaskających cukierków do ust, aby zacząć cieszyć się ich uwodzicielskim efektem. Dodaj element wow do swoich sesji seksu oralnego

Te seksowne, wybuchowe kryształki cukru znajdują się w jednorazowym opakowaniu, a ich musujące działanie sprawi, że seks oralny stanie się wybuchowym przeżyciem.

Co więcej, możesz wykorzystać nasze cukierki Popping na wiele kreatywnych sposobów podczas zmysłowej zabawy: dodaj je na piersi lub dowolne zewnętrzne obszary erogenne i zaproś partnera do rozkoszowania się dźwiękiem i efektem w ustach lub przygotuj zaskakującą kąpiel dla swojej partnerki. Napełnij rurkę wodą o odpowiedniej temperaturze i wrzuć do niej torebkę lub więcej Popping Candies.


Jak to działa:
Pękające cukierki mają mikroskopijne bąbelki uwięzione w cukierkach.
Pęcherzyki te uwalniają się, gdy wejdą w kontakt ze śliną, i wtedy poczujesz to satysfakcjonujące uczucie eksplozji, które jest tak zabawne, nieoczekiwane i spektakularne.

Przygotuj się na uzależnienie, ponieważ sprawianie przyjemności partnerowi już nigdy nie będzie takie samo!

Opakowanie: 1 saszetka
Zawartość: 9 gr
Smak: truskawkowy
W 100% jadalne
Polecamy