Wczytuję dane...
Model: 5903268070363
Kod producenta: 5903268070363
Waga produktu: 0.4 kg
Gwarancja: 6 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5903268070363
Producent: LoveStim

Idąc z w zgodzie z naturą i ekologią, LoveStim zrezygnowało z produkcji kartoników do FeroMist men 100ml.

Butelka zabezpieczona jest przez zgrzanie folią termokurczliwą. Dzięki temu masz pewność, że otrzymujesz produkt najwyższej jakości, pochodzący bezpośrednio od producenta. 

FeroMist wspomaga działanie naturalnych feromonów wytwarzanych przez człowieka. Ta nowatorska formuła odmieni Twoje życie.

Fero Mist to zupełnie nowe podejście do feromonów. To mocny skład i zapach utrzymujący się wiele godzin. To także bardzo męskie nuty zapachowe, nuty które skutecznie wspomagają działanie Twoich naturalnych feromonów.

Podstawowe atuty Fero Mist FOR MEN 100ml 

 • FeroMist są podwójnie zabezpieczone. Dzięki folii termokurczliwej masz 100% pewności, że dostajesz pełnowartościowy produkt. Którego nikt nie odkręcał, nie używał a nawet nie dotykał. Kolejne zabezpieczenie to numerowany hologram. Tylko kupując LoveStim masz pewność, że dostajesz oryginalny pełnowartościowy, nieskazitelny produkt a nie domorosłą podróbkę jakich teraz jest pełno.
  • Marka LoveStim została wyróżniona laurem konsumenta za daleko idące zaangażowanie w dostarczanie klientom produktów najwyższej jakości w najlepszym wydaniu.

  Wyróżnij się z tłumu Dzięki Fero Mist

  Wszyscy wiemy jak trudno się wyróżnić, Jak trudno zwrócić na siebie uwagę drugiej osoby, kobiety na której Ci zależy, przełożonych, kontrahentów. Jeszcze trudniej zrobić to w wyważony i subtelny sposób, tak by uzyskać założone a może i wymarzone efekty...

   Fero Mist zrobią to z niesamowitym efektem. Poczuj jak zmieniają Twoje życie, jak uczynią Cię pewnym Siebie mężczyzną odnoszącym sukcesy w życiu prywatnym jak i zawodowym.

  FERO MIST 100ml ODMIENIĄ TWOJE ŻYCIE

  • Świadomi swej atrakcyjności panowie stają się dzięki nim jeszcze bardziej uwodzicielscy.
  • Mężczyźni, którzy do tej pory raczej byli nieśmiali, wchodzą do akcji.
  • Wszyscy mogą odkryć pełnię swojej męskości i przekonać się, jak wiele zyskują dzięki niej w relacjach towarzyskich i życiu seksualnym.
  • Bardzo pomagają w biznesie, często wykorzystywane przez przedstawicieli handlowych lub w rozmowach z przełożonymi
  • Wzmacnia pewność siebie i wiarę w woje możliwości
  • Dzięki większej pewności siebie poczujesz się SAMCEM ALFA, będziesz błyszczał w swoim gronie
  • Mężczyźni będą czuli do Ciebie respekt a kobiety będą chciały przebywać w Twoim towarzystwie

  Pojemność 100ml

  Polecamy
  Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...