Wczytuję dane...
Model: 5903268070912
Kod producenta: 5903268070912
Gwarancja: 6 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5903268070912
Producent: LoveStim

SILK PROFESSIONAL TO NOWATORSKI LUBRYKANT KTÓREGO ZALETY POZOSTAWIAJĄ KONKURENCJĘ DALEKO ZA SOBĄ.

 1. Niesamowicie jedwabista warstwa osłaniająca delikatną skórę miejsc intymnych. Tworzy bardzo śliską powłokę która długo się utrzymuje.

 2. Żel tworzy swoisty parasol ochronny przed wszelkiego rodzaju otarciami. Jego warstwa, jest skutecznie radzi sobie z szybką i mocną penetracją waginalną jak i analną. Żel ten także doskonali chroni skórę podczas fistingu.

 3. Żel może być używany pod prysznicem. Dzięki temu że nie wypłukuje się tak szybko, możesz z nim uprawiać miłość każdego rodzaju, w tym mającym w sobie pewien czar miejscu.

To tylko niektóre z zalet tego niezwykłego lubrykantu.

SILK PROFESSIONAL  jest żelem uniwersalnym. Oznacza to , że doskonale nadaje się do penetracji waginalnej jak i analnej u kobiet i mężczyzn. Wzorowo spełnia także swoje zadanie jako lubrykant przeznaczony do fistingu.

SILK PROFESSIONAL żel utrzymuje się dużo dłużej i wytwarza taką specjalną warstwę ochronną. Doskonale się nadaje do seksu waginalnego i analnego. Dodatkowo posiada przyjemny zapach który także jest fajnym dodatkiem.

Jest bardzo delikatny dla skóry w miejscach intymnych. Żel SILK PROFESSIONAL często jest także używany do fistingu. Żele silikonowe bardzo dobrze się spisują w takich zabawach. Dzięki swoim właściwościom delikatnie rozluźniają mięśnie. Jeżeli chodzi o igraszki w wodzie, czy pod prysznicem żel silk jest niezastąpiony.

WYBIERAJ ROZSĄDNIE, WYBIERAJ BEZPIECZEŃSTWO I PROFESJONALIZM, BY SEKS BYŁ ROZKOSZĄ BEZ PRZYKRYCH OTARĆ

CECHY ŻELU SILK PROFESSIONAL:

 • długotrwałe nawilżenie

 • niesamowita wydajność

 • nawilżenie nawet pod wodą

 • ekstremalny poślizg

 • bezpieczny dla delikatnej skóry stref intymnych

 • zapobiega otarciom i podrażnieniom

 • długo utrzymująca się warstwa ochronna

 • sprawdza się w fistingu

 • idealny do całonocnych igraszek utrzymuje nawilżenie

 • PRODUKT ZABEZPIECZONY NUMEROWANYM HOLOGRAMEM, DAJĄCYM GWARANCJĘ ORYGINALNOŚCI.

 • ŻEL ZABEZPIECZONY FOLIĄ TERMOKURCZLIWĄ. DZIĘKI TEMU WIESZ ŻE NIKT GO PRZED TOBĄ NIE DOTYKAŁ.

SILK PROFESSIONAL to jest produkt nagrodzonej laurem konsumenta marki LoveStim. Co powinieneś o nim wiedzieć:

 1. LoveStim to bardzo popularna w naszym kraju marka, skupiająca się na rozwiązaniach, które przynoszą jak najwięcej korzyści podczas zabaw intymnych. Kochamy być z Wami, kochamy dawać rozkosz.

 2. ® - Oznacza że marka LoveStim przeszła całą procedurę rejestracji znaku towarowego. Ten znaczek to świadectwo stabilnej mocnej marki

 3. Jak wszystkie żele od LoveStim posiada numerowany hologram, gwarantujący autentyczność żelu. Uważaj na zele bez hologramu.

 4. Laur konsumenta przyznany marce LoveStim, to dowód spełniania wysokich norm i oczekiwań społecznych. To dzięki zadowolonym klientom, możemy cieszyć się tą nagrodą.

 5. Znak Premium Quality - to chyba mówi samo za siebie

Żel zabezpieczony jest numerowanym hologramem. Dzięki temu, masz pewność, że posiadasz żel najwyższej jakości, posiadający wszystkie niezbędne badania i atesty. Hologram ten, jest także gwaraną, że produkt pochodzi z legalnego źródła.

Dzięki temu, że SILK PROFESSIONAL jest zgrzany folią termokurczliwą, wiesz że produkt jest pewny a w drodze miedzy produkcją a klientem docelowym, nikt go nawet nie dotykał. Mało kto może się pochwalić taką gwarancją.

Sposób użycia:

Niewielką ilość żelu nanieść w miejsca intymne za pomocą dozownika. Następnie rozsmarować.

Pojemność 150ml

Termin przydatności. Minimum 1,5 roku

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...