Wczytuję dane...
Model: 5903268071032
Kod producenta: 5903268071032
Waga produktu: 0.4 kg
Gwarancja: 6 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5903268071032
Producent: LoveStim

* Z uwagi na zaistniałą sytuację, na świecie oraz braki w ciągłości działania zakładów produkujących butelki, docelowo żel może być wysłany w butelce o nieco innym kształcie. Jednak zawsze jest to butelka 300ml wraz z pompką dozującą. Każdy żel jest zgrzany a etykieta posiada hologram.

H2O UNI FORTE to lubrykant stworzony na potrzeby najbardziej wymagających klientów.

Jest profesjonalny, dopracowany w każdym szczególe i uniwersalny

 • Jest całkowicie bezwonny w przeciwieństwie do większości żeli pachnących miętą
 • Jest niesamowicie gęsty dzięki czemu nie spływa z miejsca gdzie go umieścimy co pozwala cieszyć się zabawą dużo dłużej
 • Uniwersalny - nadaje się do seksu waginalnego oraz analnego
 • Na bazie wody - współpracuje ze wszystkimi prezerwatywami oraz gadżetami
 • Żel marki LoveStim nagrodzonej laurem konsumenta

Co odróżnia ten niezastąpiony bezwonny, super gęsty i ekstremalnie wydajny żel waginalno analny od zwykłych żeli innych producentów?

 • Jako jedyny żel ten jest podwójnie zabezpieczony.

 • Zgrzany folią termokurczliwą. Dzięki temu tylko kupując ten żel masz 100% pewności, że dostajesz pełnowartościowy produkt. Którego nikt nie odkręcał, nie używał a nawet nie dotykał.

 • Kolejne zabezpieczenie to numerowany hologram. Tylko kupując H2O UNI FORTE masz pewność, że dostajesz oryginalny pełnowartościowy, nieskazitelny żel a nie domorosłą podróbkę jakich teraz jest pełno.

 • Marka LoveStim została wyróżniona laurem konsumenta za daleko idące zaangażowanie w dostarczanie klientom produktów najwyższej jakości w najlepszym wydaniu.

H2O UNI FORTE to ekstremalny poślizg, długotrwałe działanie oraz idealna mokrość bez lepkości. To także gęsty nie ociekający z miejsca przeznaczenia żel a co najważniejsze całkowicie bezzapachowy.

Ten żel to bezpieczeństwo dla najbardziej delikatnych kobiet.

 • Nie uczula
 • Nie podrażnia
 • Nie uszkadza prezerwatyw
 • Nie pozostawia uczucia lepkości
 • Nie pozostawia plam
 • JEST IDEALNY I EKSTREMALNIE ŚLISKI

Bezpieczeństwo i pewność jaką daje ten żel przyczyniają się do całkowitego odpłynięcia w uniesieniach seksualnych. To wszystko skutkuje doskonałym seksem, bardziej wrażliwymi na dotyk częściami intymnymi. Łechtaczka nawilżona żelem h2o uni forte może być długo i intensywnie stymulowana, bez żadnych obaw otarć. Delikatna skóra sromu i odbytu może być poddawana bardzo szybkim i pewnym ruchom całkowicie bezpiecznie.

H2O UNI FORTE Tworzy pewnego rodzaju warstwę ochronną, która otacza ścianki pochwy jak i penisa. Warstwa ta nie dopuszcza do żadnych podrażnień. Warstwa ta także wzmacnia wszelkie doznania dając możliwość pewnych szybkich ruchów, długo i długo aż do końca.

Ekstremalnie śliski żel H2O UNI FORTE jest całkowicie bezpieczny dla prezerwatyw, dzięki temu że jest stworzony na bazie wody nie uszkadza ich. Doskonale współpracuje z wszelkiego rodzaju gadżetami.

Możesz go używać z wibratorami silikonowymi, szklanymi, żelowymi. Da także doskonałą przyjemność z wszelkiego rodzaju korkami czy koralikami analnymi. Często wybierany przez miłośników całodniowego noszenia korków analnych.

H2O UNI FORTE 300ml to nie tylko zwykły żel . To jest produkt nagrodzonej laurem konsumenta marki LoveStim. Co powinieneś o nim wiedzieć:

 1. LoveStim to bardzo popularna w naszym kraju marka, skupiająca się na rozwiązaniach, które przynoszą jak najwięcej korzyści podczas zabaw intymnych. Kochamy być z Wami, kochamy dawać rozkosz.
 2. ® - Oznacza że marka LoveStim przeszła całą procedurę rejestracji znaku towarowego. Ten znaczek to świadectwo stabilnej mocnej marki
 3. Jak wszystkie żele od LoveStim posiada numerowany hologram, gwarantujący autentyczność żelu. Uważaj na zele bez hologramu.
 4. Laur konsumenta przyznany marce LoveStim, to dowód spełniania wysokich norm i oczekiwań społecznych. To dzięki zadowolonym klientom, możemy cieszyć się tą nagrodą.
 5. Znak Premium Quality - to chyba mówi samo za siebie
 6. Pojemność aż 300ml
 7. UNI - oznacza, że może być używany przez kobiety mężczyzn do seksu klasycznego i analnego. może być stosowany ze wszystkimi gadżetami erotycznymi.
 8. FORTE - oznacza że żel jest bardzo gęsty i wydajny. Zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji.
 9. Żel zabezpieczony jest folią termokurczliwą. Dzięki temu masz pewność, że nikt go nie próbował, nie ruszał, nie otwierał. Kupując ten żel wiesz że jesteś jego pierwszym i jedynym właścicielem, że nikt po opuszczeniu fabryki, nawet go nie dotykał.

Pojemność 30ml

Termin przydatności minimum 1,5 roku

 

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...