Wczytuję dane...
Model: 5903268070943
Kod producenta: 5903268070943
Gwarancja: 6 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5903268070943
Producent: LoveStim

Nowoczesny żel przeznaczony do fistingu oraz ostrych zabaw erotycznych.

BY  FIST to żel dający zupełnie nową jakość mocnych zabaw. Może być używany w tematyce analnej ale i waginalnej. Nadaje się do każdego rodzaju gadżetów, choć jego główne zastosowanie jest w tych największych.

Żel BY FIST to gwarancja czerpania maximum przyjemności z zabawy nawet największymi gadżetami. A także przy ekstremalnych zabawach, szybkim i mocnym seksie.

Ten żel to także maksymalny komfort dla rozpoczynających swoją przygodę z seksem analnym lub z gadżetami erotycznymi.

BY FIST to żel znanej z licznych kosmetyków erotycznych marli LoveStim. Marki nagrodzonej laurem konsumenta. Dzięki temu, kupując BY FIST masz pewność zakupu produktu wysokiej jakości. ORYGINALNEGO (zabezpieczonego specjalnym hologramem ) produktu, którego nikt po opuszczeniu fabryki, nie dotykał.

Jeżeli chcesz sprawdzić swoje możliwości w tematyce fistingu, Jeżeli lubisz przekraczać swoje granice, ograniczenia swojego ciała. Gdy lubisz ekstremalną zabawę. Ten żel jest właśnie dla Ciebie.

Jeżeli jesteś początkującym miłośnikiem mocniejszych zabaw, trudno będzie znaleźć coś bardziej odpowiedniego. Czegoś w tak dostępnej cenie.

  1. LoveStim to bardzo popularna w naszym kraju marka, skupiająca się na rozwiązaniach, które przynoszą jak najwięcej korzyści podczas zabaw intymnych. Kochamy być z Wami, kochamy dawać rozkosz.
  2. Laur konsumenta przyznany marce LoveStim, to dowód spełniania wysokich norm i oczekiwań społecznych. To dzięki zadowolonym klientom, możemy cieszyć się tą nagrodą.
  3. ® - Oznacza że marka LoveStim przeszła całą procedurę rejestracji znaku towarowego. Ten znaczek to świadectwo stabilnej mocnej marki.
  4. Jak wszystkie żele od LoveStim posiada numerowany hologram, gwarantujący autentyczność żelu. Uważaj na zele bez hologramu.
  5. Znak Premium Quality - to chyba mówi samo za siebie

Pojemność żelu 150ml

Termin przydatności: minimum 1,5 roku

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...