Wczytuję dane...
Model: 5903268070578
Kod producenta: 5903268070578
Waga produktu: 0.05 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5903268070578
Producent: LoveStim

Aroma Fero to coś czego jeszcze nie było, całkowita nowość wprowadzająca seks na wyższy poziom.

Wystarczy, że skropisz pościel, prześcieradło lub miejsce gdzie planujesz romantyczne spotkanie lub niezapomniany seks.

Uwolnią się feromony i wypełniają przestrzeń, wzmacniając podniecenie, ochotę na seks u obojga kochanków.

Aroma Fero zmienią każdą randkę, każde zbliżenie w coś niesamowitego. To zupełnie nowy wymiar  nie tylko seksu ale i bliskości, czułości, bycia blisko.

Arome Fero to produkt stworzony by wzmocnić namiętność, wydobyć żar z każdego spotkania. Zdecydowanie pomagają uwieźć osobę z którą się spotykamy, sprawić by poczuła to coś. Nie ważne czy zależy nam na zdobyciu kobiety czy mężczyzny, Arome fero są uniwersalne i w kazdym wywołują to samo uczucie, jest to pożądanie.

Zastosowanie feromonów Aroma Fero:

  • Skrop pościel lub miejsce gdzie zamierzasz się kochać - seks nabierze zupełnie nowego wymiaru oboje pozwolicie się ponieść jak nigdy dotąd.

  • Skrop miejsce spotkania randki - zaproszona osoba poczuje podniecenie, potrzebę bliskości i zapragnie właśnie Ciebie. Nie zawsze musi się  to zakończyć seksem, wszystko zależy od Ciebie. Jedno jest pewne, będzie gorąco i namiętnie.

  • Chcesz uwieść koleżankę, kolegę i jeździcie jednym samochodem..... użyj kilku kropli wewnątrz pojazdu. Jest duża szansa, że zmieni się cel Waszej podróży.

  • Użyj tych feromonów w biurze - Ten kto się u Ciebie znajdzie poczuje się niepewnie, a w tobie będzie widział Alfę, którego należy słuchać i szanować.

To tylko kilka możliwości tych mocnych feromonów. Można je wykorzystać w wielu codziennych czynnościach, tak na prawdę ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Co poza natężeniem i niesamowitą mocą sprawia że Aroma Fero są wyjątkowe:


  1. Jak wszystkie produkty od LoveStim posiada numerowany hologram, gwarantujący autentyczność żelu. Uważaj na zele bez hologramu.

  2. Produkty LoveStim to pewność produktów z najwyższej pułki, produktów doskonałej jakości. Dowodem na to jest laur konsumenta przyznany marce LoveStim.

  3. Butelka wyposażona jest w kroplomierz, co czyni ten produkt niezwykle ekonomicznym, użyjesz go dokładnie tyle ile potrzebujesz.

  4. Pierścień zabezpieczający, połączony z nakrętką, to pewność, że nikt ich nie używał, nie otwierał. Dzięki temu wiesz, że jesteś pierwszym i jedynym użytkownikiem tych mocnych feromonów.

  5. Pojemność to aż 30ml

Sposób użycia Aroma Fero:

Skropić, pościel lub miejsce spotkania lub planowanego seksu. Feromony zaczynają działać natychmiast. Produkt jest uniwersalny, tak samo działa na kobiety jak i na mężczyzn.

Ilość kropli zależy od wielkości pomieszczenia. Stosować od 10 do 40 kropli.

Proszę pamiętać że produkt nie jest przeznaczony do spożywania. Należy trzymać go z dala od dzieci.Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...