Wczytuję dane...
Model: BI-014294
Gwarancja: 6 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 dni
Producent: Pretty Love


WIBRUJĄCE JAJECZKO OD PRETTY LOVE

AVERY

Zaprojektowany po to, aby dawać wyjątkowe doznania – masażer Pretty Love Avery w formie wibrującego jajka może stać się twoim ulubionym przyjacielem.

Na pewno znajdziesz dla niego mnóstwo zastosowań – solo lub w towarzystwie partnera czy partnerki. Możliwości są nieograniczone!

HHH

FUKUK

Wibrujące jajko Avery od Pretty Love to minimalistyczny, ale naprawdę wszechstronny gadżet erotyczny. Zapewnia udaną zabawą – może być on stosowany do stymulacji łechtaczki, strefy waginalnej oraz analnej. Wystarczy tylko poeksperymentować, aby znaleźć dla siebie najlepszy sposób na jego wykorzystanie. Urządzenie ma podłużny kształt i wyposażone jest w mocny silnik wibrujący o 30 różnych trybach pracy do wyboru. Całość urządzenia pokryta jest miękkim i bezpiecznym silikonem.

CDFD

Sterowanie masażerem Pretty Love Avery jest bardzo łatwe – masażer połączony jest z pilotem długim przewodem. Na pilocie znajdują się 2 przyciski do włączania i wyłączania urządzenia oraz do wyboru odpowiedniego dla siebie trybu wibracji. Urządzenie przeznaczone jest do pracy na 2 bateriach AAA umieszczanych w pilocie.

op

WYMIARY:

filui

SPECYFIKACJA:

  • Regulacja pilotem z dwoma przyciskami

  • 30 różnych wibracji

  • Bezpieczny dla ciała

  • Zasilanie: 2 x AAA (brak w zestawie)

  • Kolor jak na grafice

  • Cicha praca

  • Wirujące jajko o wszechstronnym zastosowaniu

Dlaczego właśnie AVRY?

Avery to świetny wybór dla każdego poszukującego rozkosznych doznań w trakcie niegrzecznych zabaw – to silikonowe wibrujące jajko w wydłużonym kształcie ma aż 30 funkcji wibracji i może zagwarantować ci dużo ekstatycznych momentów.

Na pewno sprawdzi się podczas zabaw solo oraz z partnerem czy partnerką – każde z was może wtedy znaleźć z nim upragnioną przyjemność!

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...