Wczytuję dane...
Model: 5903268071445
Kod producenta: 5903268071445
Waga produktu: 0.2 kg
Gwarancja: 6 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5903268071445
Producent: LoveStim

BLACK EDITION ANAL GEL 150ml NOWA EDYCJA OD LOVESTIM SERII POP

W tej nowej edycji znanego i lubianego żelu analnego producent wziął sobie do serca komentarze i porady klientów. Na wskutek tych informacji nowy lubrykant analny BACK GEL BLECK EDITION

a

 • Jest nieco rzadszy od poprzednika - dzięki temu zdecydowanie łatwiej się go rozprowadza po miejscach intymnych jak i gadżetach i potrzeba go znacznie mniej niż żelu wcześniejszej edycji.
 • Podwojono ilość składników rozluźniających mięśnie zwieraczy - dzięki temu można śmielej eksperymentować bez żądnych obaw:)
 • Jest niezwykle wydajny - już niewielka ilość wystarczy na dokładne nawilżenie oraz bardzo wolno się wchłania dzięki czemu można bardzo długo się bawić bez dodawania nowej dawki żelu.
 • Lekko wzmocniono działanie przeciwbólowe - jednak nie jest ono zbyt wielkie by nie odbierało satysfakcji z tego rodzaju zabawy.
 • Wyprodukowany na bazie wody - dzięki czemu może być używany z prezerwatywami i wszelkiego rodzaju gadżetami erotycznymi, nie pozostawia plam
 • Może być używany do zabaw analnych jak i waginalnych - nie ma także żadnych przeciwwskazań do oralnych.

a

Używając Back Gel BLACK EDITION od LoveStim serii POP możesz wykorzystać każdego rodzaju gazety erotyczne. Sprawdzi się w zabawach wibratorem, przy korkach analnych z każdego tworzywa a także jako nawilżenie do masturbatorów każdego rodzaju.

a

WYBIERAJ ROZSĄDNIE, WYBIERAJ BEZPIECZEŃSTWO I PROFESJONALIZM, WYBIERAJ LOVESTIM

a

Back Gel BLACK EDITION to jest produkt nagrodzonej laurem konsumenta marki LoveStim. Co powinieneś o nim wiedzieć:

 1. LoveStim to bardzo popularna w naszym kraju marka, skupiająca się na rozwiązaniach, które przynoszą jak najwięcej korzyści podczas zabaw intymnych. Kochamy być z Wami, kochamy dawać rozkosz.
 2. ® - Oznacza że marka LoveStim przeszła całą procedurę rejestracji znaku towarowego. Ten znaczek to świadectwo stabilnej mocnej marki
 3. Jak wszystkie żele od LoveStim posiada numerowany hologram, gwarantujący autentyczność żelu. Uważaj na zele bez hologramu.
 4. Laur konsumenta przyznany marce LoveStim, to dowód spełniania wysokich norm i oczekiwań społecznych. To dzięki zadowolonym klientom, możemy cieszyć się tą nagrodą.
 5. Bezpieczne zamykanie.

a

Żel zabezpieczony jest numerowanym hologramem. Dzięki temu, masz pewność, że posiadasz żel najwyższej jakości, posiadający wszystkie niezbędne badania i atesty. Hologram ten, jest także gwarancją, że produkt pochodzi z legalnego źródła.

Sposób użycia:

Niewielką ilość żelu nanieść w miejsca intymne za pomocą dłoni. Następnie rozsmarować.

Pojemność 150ml

Termin przydatności. Minimum 1,5 roku

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...