Wczytuję dane...
Model: 5903268071179
Kod producenta: 5903268071179
Gwarancja: 6 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5903268071179
Producent: LoveStim

Całkowita nowość

Szampon intymny przeznaczony przed planowanym seksem. Wzmacnia ukrwienie penisa, poprawia erekcję a także powiększa.

Szampon intymny dla mężczyzn z dodatkiem substancji wzmacniających erekcję i powiększenie.

Szampon jest już hitem na europejskich rynkach. Teraz jest dostępny także w Polsce.

Szampon najlepiej używać przed planowanym stosunkiem, poza wspaniałym odświeżeniem penisa, wzmocni jego erekcję umożliwi dłuższy stosunek i powiększenie.

Systematyczne używanie szamponu może wpłynąć na stały rozmiar.

Używając tego szamponu, nie musisz już smarować Penisa nie wygodnymi żelami teraz wystarczy wymyć penisa przed planowanym stosunkiem, tym szamponem. Partnerka niczego się nie domyśli a Ty będziesz jak ogier.... gotowy na kilka razy pod rząd.

Możesz używać szamponu przy kazdym myciu a poprawisz krążenie w penisie, tym samym zwiększy się odczuwanie przyjemności a penis osiągnie nowy rozmiar...

WYBIERAJ ROZSĄDNIE, WYBIERAJ BEZPIECZEŃSTWO I PROFESJONALIZM, WYBIERAJ LOVESTIM

SPIFRESH FOR MEN to jest produkt nagrodzonej laurem konsumenta marki LoveStim. Co powinieneś o nim wiedzieć:

  1. LoveStim to bardzo popularna w naszym kraju marka, skupiająca się na rozwiązaniach, które przynoszą jak najwięcej korzyści podczas zabaw intymnych. Kochamy być z Wami, kochamy dawać rozkosz.

  2. ® - Oznacza że marka LoveStim przeszła całą procedurę rejestracji znaku towarowego. Ten znaczek to świadectwo stabilnej mocnej marki.

  3. Laur konsumenta przyznany marce LoveStim, to dowód spełniania wysokich norm i oczekiwań społecznych. To dzięki zadowolonym klientom, możemy cieszyć się tą nagrodą.

  4. Jak wszystkie żele od LoveStim posiada numerowany hologram, gwarantujący autentyczność żelu. Uważaj na zele bez hologramu.

  5. Żel zabezpieczony jest folią termokurczliwą. Dzięki temu masz pewność, że nikt go nie próbował, nie ruszał, nie otwierał. Kupując ten żel wiesz że jesteś jego pierwszym i jedynym właścicielem, że nikt po opuszczeniu fabryki, nawet go nie dotykał.

Sposób użycia:

Szampon SPIFRESH można używać przed planowanym stosunkiem jak i w codziennej higienie miejsc intymnych. Należy nanieść niewielką ilość szamponu na miejsce intymne i rozsmarować. Następnie spłukać.

Pojemność 150ml

Termin przydatności: Minimum 1,5 roku

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...