Wczytuję dane...
Model: 5903268071049
Kod producenta: 5903268071049
Gwarancja: 6 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5903268071049
Producent: LoveStim

Walentynkowy żel do masażu erotycznego od LoveStim POP. Pomaga doprowadzić do granic rozkoszy. Pojemność aż 1000ml

Całkowicie bezpieczny, antyalergiczny olejek do masażu walentynkowego oraz lubrykant w jednym.

Produkt wysokiej jakości znanej marki LoveStim®

Połączenie olejku do masażu oraz wydajnego żelu intymnego wzmacniającego doznania podczas seksu waginalnego jak i analnego, nadaje temu produktowi niespotykaną dotąd wszechstronność.

Mając pod ręką żel do masażu walentynkowego LoveStim POP,  możesz przygotować romantyczny wieczór z masażem stóp na początek... a później reszty ciała....

Żel idealny do masażu wzmacniającego podniecenie, budującego napięcie erotyczne. Masażu doskonałego jako gra wstępna. Jednak to nie wszystko ten żel to także doskonały wydajny i delikatny dla miejsc intymnych lubrykant na bazie wody.

Bardzo ważne. Butelka zabezpieczona jest folią termokurczliwą. Dzięki temu masz pewność że nikt przed tobą nie dotykał go nawet.

  1. LoveStim to bardzo popularna w naszym kraju marka, skupiająca się na rozwiązaniach, które przynoszą jak najwięcej korzyści podczas zabaw intymnych. Kochamy być z Wami, kochamy dawać rozkosz.
  2. Laur konsumenta przyznany marce LoveStim, to dowód spełniania wysokich norm i oczekiwań społecznych. To dzięki zadowolonym klientom, możemy cieszyć się tą nagrodą.
  3. ® - Oznacza że marka LoveStim przeszła całą procedurę rejestracji znaku towarowego. Ten znaczek to świadectwo stabilnej mocnej marki.
  4. Jak wszystkie żele od LoveStim posiada numerowany hologram, gwarantujący autentyczność żelu. Uważaj na zele bez hologramu.
  5. Oznaczenie specjalnej limitowanej edycji żelu RED BOTTLE
  6. Żel zabezpieczony jest folią termokurczliwą. Dzięki temu masz pewność, że nikt go nie próbował, nie ruszał, nie otwierał. Kupując ten żel wiesz że jesteś jego pierwszym i jedynym właścicielem, że nikt po opuszczeniu fabryki, nawet go nie dotykał.

Żel do masażu WALENTYNKOWEGO 1000ml jest całkowicie bezpieczny dla prezerwatyw, nie uszkadza ich. Doskonale współpracuje z wszelkiego rodzaju gadżetami. Można go używać z wibratorami silikonowymi, szklanymi, żelowymi. Da także doskonałą przyjemność z wszelkiego rodzaju korkami czy koralikami analnymi.

Pojemność 1000ml

Termin przydatności 2 lata

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...