Wczytuję dane...
Model: 5903796650815
Kod producenta: 5903796650815
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5903796650815

Yango Melisa ekstrakt 90 kapsułek


EAN: 5903796650815

Naturalne wsparcie zdrowia psychicznego, ukojenie nerwów i skuteczna pomoc w bezsenności.

Melisa (Melissa officinalis) to ziele o charakterystycznym zapachu, przypominającym cytrynę. Pochodzi z tej samej rodziny co mięta i naturalnie występuje w Europie, Afryce Północnej i Azji Zachodniej, choć uprawiane jest dziś na całym świecie.

Od wieków melisa jest tradycyjnie stosowana w zielarstwie dla poprawy nastroju i funkcji poznawczych, ale jej potencjalne korzyści nie kończą się na tym.

Za dużo stresu?
Żyjemy w świecie ciągłego zabiegania, wobec którego poziom naszego stresu i poczucia niepokoju bywa wyższy niż w jakimkolwiek innym okresie historii. Tryb życia charakterystyczny dla XXI wieku może spowodować regularny wyrzut nadmiernej ilości kortyzolu (hormonu stresu), wytrącając cały nasz system z równowagi.

Melisa jest dobrze znana ze swoich właściwości przeciwlękowych i redukujących stres, a także regulujących zdrowe cykle snu.
Pomoc dla trawienia

Zielarstwo na całym świecie korzysta z melisy w roli skutecznego środka na wzdęcia i ogólną niestrawność. Olejki zawarte w roślinie działają lokalnie na mięśnie gładkie otaczające jelita rozluźniając je i ułatwiając przepływ gazów.

Cenne antyoksydanty
Współczesne badania zgodnie wykazują, że Melisa odznacza się wysoką aktywnością przeciwutleniającą dzięki zawartym w niej związkom chemicznym - w tym dużej ilości flawonoidów, kwasu rozmarynowego, kwasu galusowego i fenoli.

Regularna suplementacja melisą wpływa na:

  •  Zdrowy sen i równowagę psychiczną
  •  Prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego, oddechowego i krążenia
  •  Utrzymanie naturalnej równowagi hormonalnej
  •  Aktywność przeciwutleniająca

Naturalne wsparcie układu trawiennego, oddechowego i krążenia
Pomoc przy redukcji stresu
Odpowiedni dla wegan i wegetarian!
Bez dodatków i wypełniaczy

STAWIAMY NA JAKOŚĆ!

Suplementy YANGO produkujemy zachowując najwyższe rygory kontroli jakości. Dbamy o odpowiednie stężenie substancji czynnych i całkowite bezpieczeństwo produktów. Wierzymy, że w ten sposób możemy skutecznie pomóc Ci w osiągnięciu zamierzonych celów.

Składnik aktywny 1 kapsułka
Melisa - ekstrakt 10:1 330 mg

Zalecane dawkowanie: 1 kapsułki raz dziennie.

Sposób użycia: Kapsułkę połknąć i popić dużą ilością wody, po posiłku.

Skład: Ekstrakt z liści melisy (Melissa officinalis) 10:1 Skład kapsułki: Celuloza roślinna (wegetariańskie)

Informacja: Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.  Podmiot odpowiedzialny: YANGO Sp. z o.o. Masa netto: 37,8 g

Ostrzeżenie: Osoby przyjmujące leki przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane dzieciom, kobietom w ciąży oraz karmiącym.

Produkt wolny od metali ciężkich, takich jak arsen, kadm, ołów czy rtęć.

Polecamy