Wczytuję dane...
Model: 5901828340291
Kod producenta: 5901828340291
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5901828340291

Trec L-Carnitine 3000 - 25ml

Najnowsza L-karnityna w płynie firmy Trec. Teraz jeszcze lepiej przyswajalna, bardziej stężona i mocniej działająca formuła. Przyśpiesz utratę zbędnej tkanki tłuszczowej i ciesz się z uzyskiwanych efektów dzięki temu produktowi! Najwyższa jakość i czystość substancji aktywnej!

  • Przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej
  • Zwiększa wydolność organizmu
  • Sprawia, że źródłem energii staje się tkanka tłuszczowa
  • Wysoka koncentracja skutecznej l-karnityny
  • Zwiększa produkcję energii

Zawartość: 25 ml

  • L-karnityna: 3000,00mg

Zalecane spożycie:

  • Dzień Treningowy:1 porcja 1-2 razy dziennie
  • Dzień Nietreningowy: 1 porcja 1-2 razy dziennie

Niemal każdy pragnie o smukłej i wysportowanej sylwetce – dzięki temu produktowi będziesz w stanie osiągnąć swoje marzenia w znacznie krótszym czasie i z mniejszymi wyrzeczeniami. Skuteczna ale nie powodująca efektu jo-jo l-karnityna tylko marki TREC.

TREC L-CARNITINE 3000 to preparat zawierający płynną formę L-karnityny. Składnik ten jest niezbędnym elementem metabolizmu lipidów, który umożliwia efektywny transport i spalanie kwasów tłuszczowych w komórkowych centrach energetycznych. Wysoki poziom L-karnityny jest szczególnie korzystny u sportowców oraz osób dążących do redukcji wagi ciała. Wynikiem działania tego zaawansowanego suplementu jest także poprawa jakości tkanki mięśniowej – definicji.

TREC L-CARNITINE 3000 stworzony został po to, aby ułatwić Ci pozbycie się nadmiaru tłuszczu. Zawiera biologicznie aktywną L-karnitynę, która pełni w organizmie ważną funkcję przenośnika kwasów tłuszczowych. Pobiera kwasy tłuszczowe z płynu wewnątrzkomórkowego i przenosi do komórkowych centrów energetycznych, gdzie zachodzi proces ich spalania. Dzięki temu masz więcej energii i możesz ćwiczyć bardziej intensywnie. Inną ważną korzyścią płynącą ze stosowania l-karnityny jest poprawa funkcjonowania układu krwionośnego i niższy poziom cholesterolu. Teraz możesz jeszcze lepiej zadbać o swoje zdrowie!

L-CARNITINE 3000 TWOIM SPOSOBEM NA SZCZUPŁĄ I WYSPORTOWANĄ SYLWETKĘ!

WAŻNOŚĆ 09,2021

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...